PCPR NDM

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Treść

2016.12.05 Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Co roku 5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.Jest to święto wszystkich ludzi dobrej woli, którzy bardzo chętnie poświęcają swój czas na prace społeczne oraz dla osób potrzebujących. Ustanowienie tego święta w 1986 roku przez ONZ było wyrazem oficjalnego docenienia pracy wolontarystycznej.

W poniedziałek 05 grudnia br. w tutejszym Centrum zorganizowano przy udziale Dyrektora oraz Starosty Nowodworskiego podziękowania dla NASZYCH Wolontariuszy.

Zaproszonych gości przywitała Pani Magdalena Biernacka - Starosta Powiatu Nowodworskiego oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Pan Marek Rączka. Składano  najserdeczniejsze życzenia a także podziękowania za pracę którą wykonują się za darmo, z potrzeby serca, która jest znacząco bezcenna. W celu wyrażenia uznania dla trudu wolontariuszy altruistyczną pomoc, trud włożony w służbę drugiemu człowiekowi oraz za każdy uśmiech podarowany naszym Podopiecznym. Międzynarodowy Dzień Wolontariusza jest dla nas doskonałą okazja, by docenić wysiłek, jaki wkładają w niesienie pomocy innym, na poziomie naszego powiatu. Był to doskonały moment dla samych wolontariuszy, by pochwalili się zrealizowanymi inicjatywami i zachęcić do współdziałania wszystkich tych, którzy na razie stoją z boku. 

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza  zorganizowany został słodki poczęstunek oraz wręczono kwiaty i „syboliczne” prezenty ufundowane przez Starostwo i PCPR.

  • autor: A.Daniszewska PCPR
  • Nasza słodka niespodzianka TORT dla zaproszonych gości
  • życzenia dla Naszych Wolontariuszy
  • wręczenie kwiatów i upominów przez Starostę Powiatu Nowodworskiego
  • wręczanie kwiatów i upominów przez Dyrektora PCPR
  • rozmowy przybyłych gości
  • cd rozmów zaproszonych gosci
  • pierwsze krojenie toru przez Panią Starostę

« wstecz

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.

Dodatkowe opcje