PCPR NDM

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Treść

Gala 20-lecia Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

10 grudnia 2019r. w Nowodworskim Ośrodku Kultury odbyła się gala upamiętniająca 20-letnią działalność Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Mazowieckim. Zebrali się obecni i emerytowani pracownicy PCPR, władze gmin i powiatu oraz przedstawiciele jednostek działających w służbie społecznej. Podczas uroczystości przedstawiono historię i istotę działania PCPR, podziękowano także wszystkim osobom zaangażowanym w jego rozwój i wspierających na przestrzeni lat. Podczas licznych uroczystych przemówień podkreślano przede wszystkim, jak ważne zadanie wykonują pracownicy PCPR oraz jak istotna jest ich pomoc osobom potrzebującym. Gala została uświetniona znakomitymi występami muzycznymi. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia.

  • autor: M.Rączka Dyrektor PCPR Nowy Dwór Mazowiecki, data: 2019-12-18
  • opis pomocy społecznej: województwo, powiat, gminę

Informacje o PCPR


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie (PCPR) w ustawie o pomocy społecznej (ups)

  • Wśród jednostek organizacyjnych pomocy społecznej (jops) ustawa o pomocy społecznej (ups) wymienia m.in. powiatowe centrum pomocy rodzinie (pcpr).

Logo Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Mazowieckim


 

  • rodzina z trójką dzieci która chroni się pod parasolem

Nowe Logo PCPR

Zgodnie z decyzją Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Mazowieckim. od dnia 01.02.2016 r. obowiązuje nowy logotyp PCPR.

  • Logo PCPR w Nowym Dworze Mazowieckim

Logo PCPR

Logo, którym posługuje się Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Mazowieckim to projekt, który powstał na bazie pomysłów podopiecznych jednostki. W wyniku konkursu na logo PCPR wyłoniono pracę jednego z wychowanków pieczy zastępczej, który, w ocenie komisji, najlepiej zobrazował zakres działalności Centrum. Logo ujęte w kształcie koła, przedstawia trzy sekcje: rodzinę, niepełnosprawność i miłość, otoczone nazwą Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

Statut Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie


 

Regulamin Organizacyjny Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie


 

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.

Dodatkowe opcje