Powiatowe Centrum
Pomocy Rodzinie

Odnośniki

Menu

Treść

2018.08.31 Konferencja inaugurująca obchody XV Powiatowych Dni Osób Niepełnosprawnych

Konferencja zaingurowała  obchody XV Powiatowych Dni Osób Niepełnosprawnych w powiecie nowodworskim. 

Rozpoczęła cykl spotkań który zakończy IV Nowodworska Paraolimpiada.

Założeniem wydarzeń, które odbywały się będą od września do listopada 2018r. jest zapobieganie wykluczeniu społecznemu niepełnosprawnych. 

Wyjście poza mury placówek ma przyczynić się do wzajemnego poznania, zrozumienia i tworzenia partnerskich relacji. Pozytywny odbiór i przyjazna atmosfera motywuje do wytężonej pracy i pokonywania własnych ograniczeń.

2018.06.17 XI Powiatowy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

W dniu 17.06.2018r. w Parku rozrywki w Julinku odbył się XI Powiatowy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Piknik rodzinny zorganizowany został przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i skierowany do rodzin zastępczych z terenu Powiatu Nowodworskiego, dzieci umieszczonych w rodzinach zastępczych oraz wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych typu rodzinnego. Impreza została objęta patronatem Starosty Nowodworskiego. W imprezie uczestniczyło ok. 170 osób.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

ul. Chemików 6
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel.: 22 365-01-20,
fax : 22 365-01-34
e-mail: sekretariat@pcprndm.pl
NIP: 531 16 30 473, REGON: 014975653

Godziny urzędowania:

poniedziałek w godz. 900  - 1700, wtorek -piątek w godz. 800 - 1600

[obiekt mapy] mapa dojazdu do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Dyrektor PCPR  Marek Rączka

e-mail: m.raczka@pcprndm.pl, tel. 22365-01-20

 

DZIAŁ  ADMINISTRACYJNO – FINANSOWY

Główny specjalista/Psycholog Anna Wdowczyk

e-mail: a.wdowczyk@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-26

Główny Księgowy Małgorzata Popielarska

e-mail: m.popielarska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-22

Księgowy Katarzyna Dąbrowska

e-mail: k.dabrowska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-22

Inspektor ds. kadr Magdalena Sędek

e-mail: m.sedek@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-25

Konsultant prawny Barbara Królak - Wyszomirska

e-mail: b.krolak@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-26

Wioletta Pyrzyńska

e-mail: sekretariat@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-20

OŚRODEK INTERWENCJI KRYZYSOWEJ

Pracownik Socjalny Marlena Bochyńska

e-mail: m.bochynska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-28

Specjalista Pracy Socjalnej Magdalena Jakowicka

e-mail: m.kosewska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-28

ZESPÓŁ DS. PIECZY ZASTĘPCZEJ

Psycholog Anna Sukiennik

e-mail: a.sukiennik@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-27

Psycholog Ewelina Michaluk

e-mail: e.michaluk@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-27

 

Starszy Pracownik Socjalny Joanna Sitek

e-mail: j.sitek@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-29

Pracownik Socjalny Emilia Młotkowska

e-mail:e.mlotkowska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-29

Specjalista Pracy Socjalnej Justyna Mierzejewska-Pawluk

e-mail: j.pawluk@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-31

Specjalista Pracy Socjalnej Ilona Waladzińska

e-mail: i.waladzinska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-31
 

Młodszy Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej Julita Lebensztejn

e-mail: j.lebensztejn@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-30

Pedagog Dariusz Wasilko

e-mail: d.wasilko@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-27

DZIAŁ POMOCY SPOŁECZNEJ I REALIZACJI ŚWIADCZEŃ

Pracownik Socjalny Marta Krosnowska

e-mail: m.krosnowska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-23

Starszy Inspektor Katarzyna Machul

e-mail: k.machul@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-23

DZIAŁ POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM

każdy czwartek jest dniem wewnętrznym w dziale

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej Agnieszka Daniszewska

e-mail: a.daniszewska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-24

Starszy Inspektor Adam Muzal

e-mail: a.muzal@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-24

 

[obiekt mapy] mapa dojazdu do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.