Powiatowe Centrum
Pomocy Rodzinie

Przejście do sekcji:

Odnośniki

  • Ułatwienia dostępu
  • Intranet
  • Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka:
  • BIP
  • EPUAP
  • Unia Europejska
  • Menu

Menu

Treść

Informacje o Domu Pomocy Społecznej w Nasielsku

Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Nasielsku, ul. Tadeusz Kościuszki 25 jest stacjonarnym domem pomocy społecznej przeznaczonym dla osób przewlekle psychicznie chorych. Z dniem 01.07.2005 roku rozpoczął swoją działalność na podstawie Uchwały Nr XXXI/180/2005 Rady Powiatu Nowodworskiego z dnia 31.05.05.2005 roku. Dom dysponuje 98 miejscami. Placówka zlokalizowana jest w pobliżu centrum miasta, powierzchnia użytkowa Domu 4010m2 , dysponuje 55 pokojami z łazienką w tym 37 pokoi dwuosobowych, 15 pokoi jednoosobowych, 3 trzyosobowe. W skład standardowego wyposażenia pomieszczeń mieszkalnych wchodzą: tapczany, szafy, stoliki nocne, fotele lub krzesła w zależności od wielkości pokoju.

Jak starać się o miejsce w Domu Pomocy Społecznej Im. Jana Pawła II w Nasielsku

Komu przysługuje prawo do umieszczenia w Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Nasielsku

  • osobie przewlekle psychicznie chorej, wymagającej całodobowej opieki z powodu wieku, choroby lub niepełnosprawności, niemogącej samodzielnie funkcjonować w codziennym życiu, której nie można zapewnić niezbędnej pomocy w formie usług opiekuńczych.

Kto kieruje do domu pomocy społecznej

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

ul. Chemików 6
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel.: 22 365-01-20,
fax : 22 365-01-34
e-mail: sekretariat@pcprndm.pl
NIP: 531 16 30 473, REGON: 014975653

Godziny urzędowania:

poniedziałek-piątek w godz. 800 - 1600

Deklaracja Dostępności

[obiekt mapy] mapa dojazdu do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Dyrektor PCPR  Marek Rączka

e-mail: m.raczka@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-20

ZESPÓŁ  FINANSOWO - KADROWY

Główny Księgowy Małgorzata Popielarska

e-mail: m.popielarska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-22

Księgowy Katarzyna Dąbrowska

e-mail: k.dabrowska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-25

Inspektor ds. kadr Magdalena Sędek

e-mail: m.sedek@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-25

ZESPÓŁ  ADMINISTRACYJNY I REALIZACJI PROJEKTÓW ZEWNĘTRZNYCH

Wioletta Pyrzyńska

e-mail: sekretariat@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-20

Inspektor Joanna Sitek

e-mail: j.sitek@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-28

Kierownik zespołów do spraw pieczy zastępczej i poradnictwa specjalistycznego i interwencji kryzysowej Justyna Mierzejewska-Pawluk

e-mail: j.pawluk@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-26

ZESPÓŁ PORADNICTWA SPECJALISTYCZNEGO I INTERWENCJI KRYZYSOWEJ

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej Katarzyna Sobierska

e-mail: k.sobierska@pcprndm.pl,  tel. 22 365-01-32

Pedagog Dariusz Wasilko

e-mail: d.wasilko@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-27

Psycholog Ewelina Michaluk

e-mail: e.michaluk@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-27

Konsultant prawny Barbara Królak - Wyszomirska

e-mail: b.krolak@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-20

ZESPÓŁ DS. PIECZY ZASTĘPCZEJ

Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej Emilia Młotkowska

e-mail: e.mlotkowska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-29

Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej Julita Lebensztejn

e-mail: j.lebensztejn@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-30

Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej Katarzyna Liskowiak

e-mail: k.liskowiak@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-29

Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej Dorota Szymańska

e-mail: d.szymanska@pcprndm.pl  tel. 22 365-01-31

Pracownik Socjalny Kamila Błońska

e.mail: k.blonska@pcprndm.pl  tel. 22 365-01-31

Aspirant Pracy Socjalnej Natalia Zybura

e.mail: n.zybura@pcprndm.pl tel. 22 365-01-31

ZESPÓŁ DO SPRAW  ŚWIADCZEŃ

Inspektor Marta Krosnowska

e-mail: m.krosnowska@pcprndm.pl tel. 22 365-01-23

Starszy Inspektor Katarzyna Machul

e-mail: k.machul@pcprndm.pl tel. 22 365-01-23

ZESPÓŁ DO SPRAW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

każdy czwartek jest dniem wewnętrznym w dziale

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej Agnieszka Daniszewska

e-mail: a.daniszewska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-24

Starszy Inspektor Adam Muzal

e-mail: a.muzal@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-24

Aspirant pracy socjalnej Izabela Trzcińska

e-mail: i.trzcinska@pcprndm.pl tel. 22 365-01-35

Inspektor Ochrony Danych Osobowych- Magdalena Sędek

e-mail: iod@pcprndm.pl,  tel. 22 365-01-25

Koordynator do spraw dostępności - Izabela Trzcińska

e-mail:  koordynator.dostepnosci@pcprndm.pl,  tel. 22 365-01-35

[obiekt mapy] mapa dojazdu do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.