PCPR NDM

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Treść

Rekrutacja do IV edycji programu korekcyjno edukacyjnego dla osób stosujących przemoc w rodzinie.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Mazowieckim informuje, iż prowadzi rekrutację do IV edycji programu korekcyjno edukacyjnego dla osób stosujących przemoc w rodzinie.

Program składał się będzie z czterogodzinnych spotkań indywidualnych oraz grupowych jeden raz w tygodniu (wtorki 16:00-20:00) w okresie luty – maj 2017r.

Program skierowany jest do osób: kierowanych przez Sąd, kierowanych przez Zespoły Interdyscyplinarne, zgłaszających się samodzielnie. Uczestnictwo w programie jest bezpłatne. Zgodnie z art. 6 ust. 4 pkt. 2 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie (Dz. U. z 2015 poz. 1390) opracowanie i realizacja programów oddziaływań korekcyjno – edukacyjnych dla osób stosujących przemoc w rodzinie jest zadaniem z zakresu administracji rządowej realizowanym przez powiat. Środki na realizację zadania, w myśl art. 6 ust. 5 powołanej wyżej ustawy, zapewnia budżet państwa

Więcej informacji:

Główny specjalista/psycholog Anna Wdowczyk tel. 22 765 94 91

Specjalista pracy socjalnej Katarzyna Sobierska tel. 22 765 94 96

  • autor: K. Sobierska PCPR Nowy Dwór Mazowiecki, data: 2017-01-04

« wstecz

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.

Dodatkowe opcje