PCPR NDM

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Treść

Życzenia z okazji Dnia Wolontariusza

Drodzy Wolontariusze,

zadania, jakich się podejmujecie, dotyczą tak bardzo ważnej dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie pomocy i wsparcia rodzinom i dzieciom przebywającym w  pieczy zastępczej.    

To dzięki Waszej gotowości do działania oraz poszukiwaniu skutecznych rozwiązań tworzycie oparte na solidarności więzi między ludźmi, kształtujecie życie społeczne i skutecznie odpowiadacie na potrzeby otoczenia. Po prostu jesteście zawsze tam, gdzie to konieczne!

To dzięki Waszej obecności w życiu codziennym możliwe staje się skuteczne rozwiązywanie wielu problemów.

Dziś, 5 grudnia – w dniu Waszego święta –składamy serdeczne podziękowania każdemu z Was. Życzę Wam spełnienia marzeń, realizacji zamierzonych celów, a przede wszystkim tego, aby każdy dobry uczynek i każde dobre słowo wracało do Was dając siłę do dalszej pracy.

Mam nadzieję, że nie zabraknie Wam wytrwałości i wiary w to co robicie, że swoją otwartością i zaangażowaniem będziecie zarażać innych – rodzinę, przyjaciół, sąsiadów, a dzięki Wam i Waszej pracy, świat w którym żyjemy codziennie będzie stawał się lepszym.

 

Dyrektor PCPR                                         Koordynator Wolontariatu

Marek Rączka                                          Agnieszka Daniszewska

  • autor: M. Rączka Dyrektor PCPR Nowy Dwór Mazowiecki, data: 2017-12-05
  • -

« wstecz

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.

Dodatkowe opcje