Powiatowe Centrum
Pomocy Rodzinie

Odnośniki

Menu

Treść

Podstawowe informacje - Ekonomia społeczna

Ekonomia społeczna jest formą działalności gospodarczej, w której na pierwszym miejscu stawiane są miejsca pracy odpowiedzialne społecznie. Obok elementu ekonomicznego ważnym jest także aspekt społecznej reintegracji pracowników. Tym samym dobrze funkcjonujące podmioty ekonomii społecznej są wizytówką samorządu lokalnego, 

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

ul. Chemików 6
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel.: 22 365-01-20,
fax : 22 365-01-34
e-mail: sekretariat@pcprndm.pl
NIP: 531 16 30 473, REGON: 014975653

Godziny urzędowania:

poniedziałek w godz. 900  - 1700, wtorek -piątek w godz. 800 - 1600

[obiekt mapy] mapa dojazdu do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Dyrektor PCPR  Marek Rączka

e-mail: m.raczka@pcprndm.pl, tel. 22365-01-20

 

DZIAŁ  ADMINISTRACYJNO – FINANSOWY

Główny specjalista/Psycholog Anna Wdowczyk

e-mail: a.wdowczyk@pcprndm.pl, tel. 22 36-01-26

Główny Księgowy Małgorzata Popielarska

e-mail: m.popielarska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-22

Księgowy Katarzyna Dąbrowska

e-mail: k.dabrowska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-22

Inspektor ds. kadr Beata Kasiak

e-mail: b.kasiak@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-25

Konsultant prawny Barbara Królak

e-mail: b.krolak@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-26

Podinspektor Magdalena Sędek

e-mail: sekretariat@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-20

OŚRODEK INTERWENCJI KRYZYSOWEJ

Specjalista Pracy Socjalnej Katarzyna Sobierska

e-mail: k.sobierska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-28

Pracownik Socjalny Magdalena Kosewska

e-mail: m.kosewska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-28

ZESPÓŁ DS. PIECZY ZASTĘPCZEJ

Psycholog Sylwia Caban-Mosur

e-mail: s.caban@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-27

Pracownik Socjalny Joanna Sitek

e-mail: j.sitek@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-29

Starszy Pracownik Socjalny Justyna Mierzejewska-Pawluk

e-mail: j.pawluk@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-31

Pracownik Socjalny Ilona Waladzińska

e-mail: i.waladzinska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-31

Młodszy Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej Emilia Młotkowska

e-mail: e.mlotkowska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-29

Młodszy Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej Julita Lebensztejn

e-mail: j.lebensztejn@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-29

Pedagog Dariusz Wasilko

e-mail: d.wasilko@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-27

DZIAŁ POMOCY SPOŁECZNEJ I REALIZACJI ŚWIADCZEŃ

Pracownik Socjalny Marta Krosnowska

e-mail: m.krosnowska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-23

Inspektor Katarzyna Machul

e-mail: k.machul@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-23

DZIAŁ POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM

każdy czwartek jest dniem wewnętrznym w dziale

Specjalista Pracy Socjalnej Agnieszka Daniszewska

e-mail: a.daniszewska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-24

Starszy Inspektor Adam Muzal

e-mail: a.muzal@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-24

ZESPÓŁ DS. REALIZACJI PROJEKTU pt. „Efektywna zmiana – inwestycja w przyszłość” Osoby odpowiedzialne za realizację projektu:

Inspektor Katarzyna Kłosowska

e-mail:k.klosowska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-32

Pracownik Socjalny Iwona Wawrzyńska

e-mail: i.wawrzynska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-32

[obiekt mapy] mapa dojazdu do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.