Powiatowe Centrum
Pomocy Rodzinie

Odnośniki

Menu

Treść

Warsztaty Terapii Zajęciowej

Warsztat jest wyodrębnioną organizacyjnie i finansowo placówką stwarzającą osobom niepełnosprawnym niezdolnym do podjęcia pracy możliwość rehabilitacji społecznej i zawodowej w zakresie pozyskania lub przywracania umiejętności niezbędnych do podjęcia zatrudnienia. Warsztat terapii zajęciowej jest placówką pobytu dziennego, która nie może mieć charakteru zarobkowego. Warsztaty mogą być organizowane przez fundacje, stowarzyszenia lub przez inne podmioty.

Uczestnikami warsztatów mogą być osoby posiadające prawnie potwierdzony status niepełnosprawności, niezdolne do podjęcia pracy. Osoby niepełnosprawne, przyjmowane do warsztatu po 1 stycznia 1998 r., muszą posiadać w swoim orzeczeniu wskazanie do uczestnictwa w terapii zajęciowej. Zgłoszenia osób niepełnosprawnych, które chcą uczestniczyć w warsztacie przyjmuje i zatwierdza jednostka zamierzająca utworzyć warsztat lub jednostka prowadząca warsztat.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

ul. Ignacego Paderewskiego 6
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel./fax: 22 765 94 90, e-mail: sekretariat@pcprndm.pl
NIP: 531 16 30 473, REGON: 014975653

Godziny urzędowania:

poniedziałek w godz. 900  - 1700, wtorek -piątek w godz. 800 - 1600

Dyrektor PCPR  Marek Rączka

e-mail: m.raczka@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 90

 

DZIAŁ  ADMINISTRACYJNO – FINANSOWY

Główny specjalista/Psycholog Anna Wdowczyk

e-mail: a.wdowczyk@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 91

Główny Księgowy Małgorzata Popielarska

e-mail: m.popielarska@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 93

Księgowy Katarzyna Dąbrowska

e-mail: k.dabrowska@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 93

Inspektor ds. kadr Beata Kasiak

e-mail: b.kasiak@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 93

Konsultant prawny Barbara Królak

e-mail: b.krolak@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 94

Podinspektor Magdalena Sędek

e-mail: sekretariat@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 90

OŚRODEK INTERWENCJI KRYZYSOWEJ

Specjalista Pracy Socjalnej Katarzyna Sobierska

e-mail: k.sobierska@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 96

Pracownik Socjalny Joanna Kieszkowska

e-mail: j.kieszkowska@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 96

ZESPÓŁ DS. PIECZY ZASTĘPCZEJ

Psycholog Sylwia Gardynik

e-mail: s.gardynik@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 90

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej Barbara Malitka

e-mail: b.malitka@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 98

Pracownik Socjalny Magdalena Kosewska

e-mail: m.kosewska@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 98

Pracownik Socjalny Ilona Waladzińska

e-mail: i.waladzinska@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 95

Młodszy Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej Emilia Młotkowska

e-mail: e.mlotkowska@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 95

Młodszy Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej Julita Lebensztejn

e-mail: j.lebensztejn@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 98

Pedagog Dariusz Wasilko

e-mail: d.wasilko@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 90

DZIAŁ POMOCY SPOŁECZNEJ I REALIZACJI ŚWIADCZEŃ

Pracownik Socjalny Marta Krosnowska

e-mail: m.krosnowska@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 97

Inspektor Katarzyna Machul

e-mail: k.machul@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 97

DZIAŁ POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM

każdy czwartek jest dniem wewnętrznym w dziale

Specjalista Pracy Socjalnej Agnieszka Daniszewska

e-mail: a.daniszewska@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 99

Starszy Inspektor Adam Muzal

e-mail: a.muzal@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 99

[obiekt mapy] mapa dojazdu do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.