Powiatowe Centrum
Pomocy Rodzinie

Odnośniki

Menu

Treść

Warsztaty Terapii Zajęciowej

Warsztat jest wyodrębnioną organizacyjnie i finansowo placówką stwarzającą osobom niepełnosprawnym niezdolnym do podjęcia pracy możliwość rehabilitacji społecznej i zawodowej w zakresie pozyskania lub przywracania umiejętności niezbędnych do podjęcia zatrudnienia. Warsztat terapii zajęciowej jest placówką pobytu dziennego, która nie może mieć charakteru zarobkowego. Warsztaty mogą być organizowane przez fundacje, stowarzyszenia lub przez inne podmioty.

Uczestnikami warsztatów mogą być osoby posiadające prawnie potwierdzony status niepełnosprawności, niezdolne do podjęcia pracy. Osoby niepełnosprawne, przyjmowane do warsztatu po 1 stycznia 1998 r., muszą posiadać w swoim orzeczeniu wskazanie do uczestnictwa w terapii zajęciowej. Zgłoszenia osób niepełnosprawnych, które chcą uczestniczyć w warsztacie przyjmuje i zatwierdza jednostka zamierzająca utworzyć warsztat lub jednostka prowadząca warsztat.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

ul. Chemików 6
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel.: 22 365-01-20,
fax : 22 365-01-34
e-mail: sekretariat@pcprndm.pl
NIP: 531 16 30 473, REGON: 014975653

Godziny urzędowania:

poniedziałek w godz. 900  - 1700, wtorek -piątek w godz. 800 - 1600

[obiekt mapy] mapa dojazdu do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Dyrektor PCPR  Marek Rączka

e-mail: m.raczka@pcprndm.pl, tel. 22365-01-20

 

DZIAŁ  ADMINISTRACYJNO – FINANSOWY

Główny specjalista/Psycholog Anna Wdowczyk

e-mail: a.wdowczyk@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-26

Główny Księgowy Małgorzata Popielarska

e-mail: m.popielarska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-22

Księgowy Katarzyna Dąbrowska

e-mail: k.dabrowska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-22

Inspektor ds. kadr Beata Kasiak

e-mail: b.kasiak@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-25

Konsultant prawny Barbara Królak

e-mail: b.krolak@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-26

Inspektor Magdalena Sędek

e-mail: sekretariat@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-20

OŚRODEK INTERWENCJI KRYZYSOWEJ

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej Katarzyna Sobierska

e-mail: k.sobierska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-28

Specjalista Pracy Socjalnej Magdalena Kosewska

e-mail: m.kosewska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-28

ZESPÓŁ DS. PIECZY ZASTĘPCZEJ

Psycholog Sylwia Caban-Mosur

e-mail: s.caban@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-27

Starszy Pracownik Socjalny Joanna Sitek

e-mail: j.sitek@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-29

Specjalista Pracy Socjalnej Justyna Mierzejewska-Pawluk

e-mail: j.pawluk@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-31

Specjalista Pracy Socjalnej Ilona Waladzińska

e-mail: i.waladzinska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-31

Młodszy Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej Julita Lebensztejn

e-mail: j.lebensztejn@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-30

Pedagog Dariusz Wasilko

e-mail: d.wasilko@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-27

DZIAŁ POMOCY SPOŁECZNEJ I REALIZACJI ŚWIADCZEŃ

Pracownik Socjalny Marta Krosnowska

e-mail: m.krosnowska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-23

Starszy Inspektor Katarzyna Machul

e-mail: k.machul@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-23

DZIAŁ POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM

każdy czwartek jest dniem wewnętrznym w dziale

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej Agnieszka Daniszewska

e-mail: a.daniszewska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-24

Starszy Inspektor Adam Muzal

e-mail: a.muzal@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-24

ZESPÓŁ DS. REALIZACJI PROJEKTU pt. „Efektywna zmiana – inwestycja w przyszłość” Osoby odpowiedzialne za realizację projektu:

Inspektor Katarzyna Kłosowska

e-mail:k.klosowska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-32

Pracownik Socjalny Emilia Młotkowska

e-mail:e.mlotkowska@pcprndm.pl, tel. 22 365-01-32

[obiekt mapy] mapa dojazdu do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer
RODO w PCPR