Powiatowe Centrum
Pomocy Rodzinie

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

2016.11.21
Życzenia

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

2016.10.27
Apel

Apel Minister RPiPS

2016.10.07
Konferencja dla NGO

Szanowni Państwo,

w dniach 20-21 października 2016 r. organizujemy konferencję z udziałem osób ze środowiska organizacji pozarządowych oraz  reprezentantów Rządu RP . Zależy nam na tym, aby w wydarzeniu udział wzięły organizacje pozarządowe z różnych części Polski. Zarówno z miast, miasteczek jak i wsi.

2016.09.21
Komunikat

Fundacja ITAKA – na prośbę rodziny i we współpracy z policją prowadzi poszukiwania zaginionego Marcina Poręby

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z wizerunkiem osoby zaginionej, oraz o zwrócenie uwagi czy osoba była widziana.

Dziękujemy za pomoc.

2016.08.05
Komunikat

Od 8 sierpnia Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) uruchamia nowy dodatkowy numer infolinii dla osób niepełnosprawnych: 0 801 108 600 dla połączeń z telefonów stacjonarnych.

Dotychczasowy numer infolinii: 22 50 55 670 nadal będzie czynn

2016.07.15
Konkurs "Otwarte Drzwi"

Szanowni Państwo

w dniu 23 maja 2016 r. ogłoszona została XIII edycja Ogólnopolskiego konkursu „Otwarte Drzwi”

2016.07.08

Fundacja „Znajdź Pomoc" prowadzi  Ogólnopolski Portal Wsparcia „ZnajdźPomoc.pl" i towarzyszy każdemu Podopiecznemu od pojawienia się problemu do jego rozwiązania.Portal ten ma służyć wszystkim osobom (chorym, z niepełnosprawnościami, znajdującym się w innej sytuacji kryzysowej) i pozwolić na szybkie znalezienie pomocy w konkretnym obszarze.

2016.06.30
Telefon zaufania

ZADZWOŃ PO POMOC

Cztery lata działalności telefonu zaufania dla osób cierpiących z powodu uzależnień behawioralnych oraz ich bliskich 801 889 880.

2016.06.16
Informacja PCPR

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Mazowieckim informuje, że w związku z realizacją finansowanego ze środków PFRON pilotażowego programu „Aktywny Samorząd” osoby niepełnosprawne mają możliwość ubiegania się o dofinansowanie kosztów w ramach Modułu I i Modułu II.

Stronicowanie

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

ul. Ignacego Paderewskiego 6
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel./fax: 22 765 94 90, e-mail: sekretariat@pcprndm.pl
NIP: 531 16 30 473, REGON: 014975653

Godziny urzędowania:

poniedziałek w godz. 900  - 1700, wtorek -piątek w godz. 800 - 1600

Dyrektor PCPR  Marek Rączka

e-mail: m.raczka@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 90

 

DZIAŁ  ADMINISTRACYJNO – FINANSOWY

Główny specjalista/Psycholog Anna Wdowczyk

e-mail: a.wdowczyk@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 91

Główny Księgowy Małgorzata Popielarska

e-mail: m.popielarska@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 93

Księgowy Katarzyna Dąbrowska

e-mail: k.dabrowska@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 93

Inspektor ds. kadr Beata Kasiak

e-mail: b.kasiak@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 93

Konsultant prawny Barbara Królak

e-mail: b.krolak@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 94

Podinspektor Magdalena Sędek

e-mail: sekretariat@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 90

OŚRODEK INTERWENCJI KRYZYSOWEJ

Specjalista Pracy Socjalnej Katarzyna Sobierska

e-mail: k.sobierska@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 96

Pracownik Socjalny Magdalena Kosewska

e-mail: m.kosewska@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 96

ZESPÓŁ DS. PIECZY ZASTĘPCZEJ

Psycholog Sylwia Caban-Mosur

e-mail: s.caban@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 90

Pracownik Socjalny Joanna Sitek

e-mail: j.sitek@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 98

Starszy Pracownik Socjalny Justyna Mierzejewska-Pawluk

e-mail: j.pawluk@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 98

Pracownik Socjalny Ilona Waladzińska

e-mail: i.waladzinska@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 95

Młodszy Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej Emilia Młotkowska

e-mail: e.mlotkowska@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 95

Młodszy Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej Julita Lebensztejn

e-mail: j.lebensztejn@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 98

Pedagog Dariusz Wasilko

e-mail: d.wasilko@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 90

DZIAŁ POMOCY SPOŁECZNEJ I REALIZACJI ŚWIADCZEŃ

Pracownik Socjalny Marta Krosnowska

e-mail: m.krosnowska@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 97

Inspektor Katarzyna Machul

e-mail: k.machul@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 97

DZIAŁ POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM

każdy czwartek jest dniem wewnętrznym w dziale

Specjalista Pracy Socjalnej Agnieszka Daniszewska

e-mail: a.daniszewska@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 99

Starszy Inspektor Adam Muzal

e-mail: a.muzal@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 99

ZESPÓŁ DS. REALIZACJI PROJEKTU pt. „Efektywna zmiana – inwestycja w przyszłość” Osoby odpowiedzialne za realizację projektu:

Inspektor Katarzyna Kłosowska

e-mail:k.klosowska@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 94

Pracownik Socjalny Iwona Wawrzyńska

e-mail: i.wawrzynska@pcprndm.pl, tel. 22 765 94 94

[obiekt mapy] mapa dojazdu do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.